Z kartos vaikai. Kaip kūrybiškai drausminti šiuolaikinius vaikus?

Kviečiame į nemokamą paskaitą apie Z kartos vaikus, kurioje susipažinsite su kartų teorija ir galėsite geriau suprasti šiuolaikinius vaikus. Ar jie priklausomi nuo kompiuterio ar ypatingai gabūs? Nepaklūstantys autoritetams, negerbiantys ribų ar turintys itin stiprią savivertę ir teisingumo jausmą? Hiperkatyvūs ar ypatingai jautrūs? Giliau pažvelgsime į visuomenės procesus, kurie formavo Z kartos vaikų bruožus, susipažinsime su psichologinėmis teorijomis apie indigo vaikus ir hiperaktyvius vaikus paskaitos metu balandžio 25 d. 17 val.  Alytaus miesto bendruomenės centre Jaunimo g. 3, Alytus. II aukštas.

Paskaitą ves lektorė Rasa Šilalytė – klinikinė psichologė, jungiškosios krypties psichoanalitikė, lektorė, 17 metų vedanti mokomuosius ir patyriminius seminarus pedagogams ir tėvams.  

Registruotis galite: el.paštu: alytausbsn@gmail.com  arba telefonu: socialinė darbuotoja Eglė Kudzytė –  8-657-74844

Susitikimas vyks be vaikučių, todėl paskaitos metu veiks vaikų nuo 3 iki 7 metų amžiaus priežiūros grupė Alytaus miesto bendruomenės centre Jaunimo g.3, Alytus. Juos užims Alytaus miesto bendruomeninių šeimos namų darbuotoja tel. nr. 8-657-74844.

Paskaita nemokama, finansuojama Europos sąjungos lėšomis pagal projektą „Alytaus miesto bendruomeniniai šeimos namai“. Daugiau informacijos apie projektą ir veiklas galite rasti: www.ambc.lt

Rekvizitai

VšĮ Alytaus miesto bendruomenės centras
Adresas: Jaunimo g. 3,
LT-63348 Alytus.
Tel.: (8 315) 76 570;
El.p.: info@ambc.lt
Įstaigos kodas: 302709117

Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.