Emocijų molekulės, sudėtingi jausmai ir paprastas būdas juos valdyti

Tyrimai rodo, kad žmogaus gebėjimas pažinti ir valdyti emocijas įtakoja ne tik jo laimingumo jausmą, gerą socializaciją, bet ir aukštesnius akademinius pasiekimus. Tačiau mūsų kultūroje kol kas populiariausias emocijų valdymo būdas yra emocijų slopinimas (“nepyk”, “neverk”). Šiuolaikiniai vaikai kviečia mus būti atviriems savo ir jų jausmams, mokytis juos tinkamai reikšti.

Gegužės 2 d. 17 val.   Alytaus miesto bendruomenės centre Jaunimo g. 3, Alytus. II aukštas praktiniame ir vaizdžiame seminare susipažinsime su pagrindinėmis mūsų emocijomis, žiūrėdami filmą, atsakysime į klausimus, kas dedasi mūsų galvoje ir kūne, kai patiriame emocijas. Seminare išmoksime, kaip suaugęs galėtų padėti vaikui priimti, pažinti ir tinkamai reikšti sunkius jausmus. Ir pats išlikti ramus.

Paskaitą ves lektorė Rasa Šilalytė– klinikinė psichologė, jungiškosios krypties psichoanalitikė, lektorė, 17 metų vedanti mokomuosius ir patyriminius seminarus pedagogams ir tėvams.  

Registruotis galite: el. paštu: kutisinfo@gmail.com

Susitikimas vyks be vaikučių, todėl paskaitos metu veiks vaikų nuo 3 iki 7 metų amžiaus priežiūros grupė Alytaus miesto bendruomenės centre Jaunimo g.3, Alytus. Juos užims Alytaus miesto bendruomeninių šeimos namų darbuotoja tel. nr. 8-657-74844.

Paskaita nemokama, finansuojama iš Europos socialinio fondo. Projektas „Alytaus miesto bendruomeniniai šeimos namai“. Daugiau informacijos apie projektą ir veiklas www.ambc.lt

Rekvizitai

VšĮ Alytaus miesto bendruomenės centras
Adresas: Jaunimo g. 3,
LT-63348 Alytus.
Tel.: (8 315) 76 570;
El.p.: info@ambc.lt
Įstaigos kodas: 302709117

Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.