Leiskime vaikams užaugti sveikiems

Vaikų auginimas yra labai svarbi tėvų (o ypač moters) gyvenimo dalis, todėl reikalingas nuolatinis žinių atnaujinimas, kad galėtume užauginti sveikus ir savimi pasitikinčius vaikus. Tėvų ir vaikų ryšys priklauso ne nuo nupirktų žaislų kiekio, naujų telefonų ar drabužių, jis priklauso nuo bendravimo, mokėjimo klausytis, saugios aplinkos sukūrimo, nuoširdaus rūpinimosi vaiko sveikata bei sveikais ir tinkamais įpročiais.

Kiekvienas tėtis ar mama linki savo vaikams paties geriausio, todėl ateikite šį sekmadienį, gegužės 13 d. 10 val. į Vaiko ir mamos dienos centrą „KUTIS“, (Kalnėnų g. 2), kur lektorė R. Kuodienė pakvies tėvelius ir mamytes diskusijai „Leiskime vaikams užaugti sveikiems“.

Geriausias pavyzdys vaikams – jų tėvai, todėl susitikimo metu trumpam atsisuksime į save ir aptarsime, kokie mūsų įpročiai neleidžia vaikams augti sveikiems. Paskaitoje diskutuosime apie tai, kada vaikas jau gali savarankiškai priimti sprendimą, kaip išvengti ginčų prie stalo (šito nenoriu valgyti, šito nemėgstu ir pan.), kaip vaikus atitraukti nuo kompiuterio, kaip sumažinti streso poveikį vaikui ir pan. Aptarsime kaip stiprinti vaiko imunitetą, kada reikia tikrinti jų sveikatą profilaktiškai, kodėl apsinuodijimai vis dar nusineša bene daugiausiai (po traumų) mažųjų gyvybių ir ką daryti, kad to išvengti.

Registruotis galite: el. paštukutisinfo@gmail.com

Paskaita nemokama, finansuojama Europos Sąjungos lėšomis pagal projektą „Alytaus miesto bendruomeniniai šeimos namai“. Daugiau informacijos apie projektą ir veiklas www.ambc.lt

Rekvizitai

VšĮ Alytaus miesto bendruomenės centras
Adresas: Jaunimo g. 3,
LT-63348 Alytus.
Tel.: (8 315) 76 570;
El.p.: info@ambc.lt
Įstaigos kodas: 302709117

Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.