Paskaitų registracija 2019 KOVAS

Paskaita „Vaikas JAU yra žmogus“
Lektorė – Laura Stumbraitytė
Data – 2019-03-13
Laikas – 17-20 val.
Vieta: Alytaus miesto bendruomenės centras, Jaunimo g. 3, Alytus

APRAŠYMAS
Šios paskaitos metu bus sujungiamos tėvų, specialistų, paauglių ir vaikų perspektyvos bei atskleidžiami pagrindiniai pozityvaus auklėjimo bei kokybiško bendravimo principai į esminius vaikų ugdymo klausimus. Šia paskaita siekiama praplėsti požiūrį į vaikus ir jų ugdymą, leisti patirti, kokius jausmus dažnai patiria vaikai, atskleisti, dėl ko jie taip jaučiasi, ir pateikti konkrečių priemonių, kaip vaikus suprasti ir tapti jų kokybiška draugija.
APIE LEKTORĘ
„Mano profesinis kelias prasidėjo nuo socialinio darbo, vėliau socialinės pedagogikos studijų ir veiklos vaikų dienos centre, kuriame dirbau 2011 – 2014 metais. 2015 metais įkūrus VšĮ „Juoda avis“ darbas su vaikais bei jaunimu prasiplėtė ir apėmė socialinio darbo specialistų profesinių kompetencijų ugdymą, patyriminį darbą su suaugusiųjų grupėmis, lavinant emocinio intelekto kompetencijas. Nuo 2014 metų taip pat esu Kauno
kolegijos dėstytoja, padedanti studentams pažinti socialinį darbą, skirtingus žmones ir patį save. Nuo 2018 metų studijuoju psichodinaminę grupių psichoterapiją Vilniaus
universitete, siekdama ne tik aiškiau suvokti žmogaus asmenybinio augimo procesus, patiriamus vidinius konfliktus, mąstymą. Studijų rėmuose  lankoma grupinė terapija, profesinės supervizijos man padeda aiškiau pamatyti save, tyrinėti pasąmonę ir plėsti asmeninio sąmoningumo ribas. Aš tikiu, kad kiekviena asmenybė be išimties turi savo unikalių stiprybių. Kartais šis žinojimas ir pasitikėjimas savimi užsimiršta, ant jo nusėda dulkės, todėl tai, kas kažkada buvo žinoma, ilgainiui tampa nebe taip akivaizdu. Įžvelgti potencialą, besąlygiškai priimti, pabandyti suprasti skirtingus požiūrio kampus ir juos atliepti, kelti klausimus ir palydėti į atsakymus – būtent tai yra esminiai mano darbo Juodoje Avyje principai ir priemonės, padedančios priminti žmogui jo primirštą žinojimą.
Kažkada maniau, kad mano gyvenimo prasmė yra teatras ir scena, o nesėkmė stojamuosiuose Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje atrodė kaip didžiausia gyvenimo nelaimė. Nelaimę išvertus į išvirkščią pusę pasidarė aišku, kad teatras iš tiesų yra mano profesinė ašis, tačiau su daug platesne, daugiareikšme prasme. Esu istorijų pasakotoja, esu žmogus, kuriantis mažąjį teatrą kiekvienų mokymų metu. Šis manasis teatras yra ypatingas – jis tikras iki mažiausių smulkmenų. Kiekviena pasidalinta istorija, išgyventa emocija, kiekvienas jausmas yra tikras visu 100%, todėl man Juodos Avies veikla nebegali būti vadinama tiesiog darbu – tai gyvenimas, kuriamas kiekvienų mokymų metu“.

SVARBU. Yra galimybė po paskaitos gauti kvalifikacinius pažymėjimus. Lauksime atskiro laiško: kutisinfo@gmail.com su Jūsų prašymu iki kovo 7 dienos

Kviečiame registruotis paspaudus nuorodą  https://goo.gl/forms/oEtHjIK4fPsTyuld2

* * * *
Paskaita „Efektyvus konfliktų sprendimas šeimoje“
Lektorė – Simona Velikienė
Data – 2019-03-28
Laikas – 17-20 val.
Vieta: Alytaus miesto bendruomenės centras, Jaunimo g. 3, Alytus

APRAŠYMAS
Kas yra konfliktas. Ar konfliktai visada yra blogai? Ką mus gali išmokyti konfliktai?
– Disfunkciniai konfliktų sprendimo būdai;
– Konstruktyvūs konfliktų sprendimo būdai;
– „Aš kalbos“ svarba;
– Praktinės užduotys.

APIE LEKTORĘ
Vaikų psichologė Simona Velikienė, baigusi vystymosi psichologijos magistro studijas. Šiuo metu mokosi kognityvinės elgesio terapijos, siekia psichoterapeutės kvalifikacijos. Taip pat dirba pradinėje mokykloje Vilniuje bei individualiai konsultuoja tėvus ir vaikus įmonėje „Laimingas vaikas“. Su vaikais dirba jau ketvirtus metus, iš kurių daugiau nei dvejus užsiima intervencine praktika su vaikais, turinčiais įvairių raidos sutrikimų. Stengiasi nuolat tobulėti ir semtis žinių iš užsienio šalių specialistų, gilina žinias papildomų seminarų, mokymų, konferencijų metu, rašo straipsnius žurnaluose „Mamai ir vaikui“, „Prie kavos“.
* * * * *
Paskaitų metu veiks vaikų nuo 3 iki 7 metų amžiaus priežiūros grupė Alytaus miesto bendruomenės centre Jaunimo g.3, Alytus. Juos užims Alytaus miesto bendruomeninių šeimos namų darbuotoja tel. Nr. 8-657-74844.

Paskaitos nemokamos, finansuojamos iš Europos socialinio fondo. Projektas „Alytaus miesto bendruomeniniai šeimos namai“. Daugiau informacijos apie projektą ir veiklas www.ambc.lt

Kviečiame registruotis paspaudus nuorodą  https://goo.gl/forms/oEtHjIK4fPsTyuld2

SVARBU!!!
ESFA atidžiai stebi projekto veiklas, todėl prieš veiklą pildomas projekto dalyvių sąrašas, anketa ir Jūsų nurodyta informacija anketoje turi atitikti asmens dokumente esančią informaciją.

Rekvizitai

VšĮ Alytaus miesto bendruomenės centras
Adresas: Jaunimo g. 3,
LT-63348 Alytus.
Tel.: (8 315) 76 570;
El.p.: info@ambc.lt
Įstaigos kodas: 302709117

Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.