Įprasmintas laikas su artimaisiais

Velykos ir laikotarpis prieš Velykas suteikia žmogui galimybę sustoti ir pagalvoti, kas aš esu, ką aš veikiu šiame gyvenime, įprasminti laiką, praleistą su artimaisiais. Todėl Alytaus miesto bendruomenės centro direktorė Loreta Trainavičienė visus Alytaus miesto bendruomeninių šeimos namų projekto dalyvius pakvietė praleisti laiką kartu edukacinėje popietėje – dirbtuvėse.  „Dažnai žmogus yra paskendęs savo rūpesčiuose ir darbuose, jis skuba, o savaitė prieš Velykas  yra puiki proga apmąstyti, kas žmogų valdo, ar jis dar yra savo gyvenimo šeimininkas, ar vis dėlto pasiduoda tai tėkmei, kuri neša nežinia kur. Velykos – šeimos šventė, per kurią į savo namus įsileidžiame bundančią gamtą bei ryškiausias jos spalvas. Kalbant apie  Velykų šventimo tradicijas – gražiausia, kai šeima, draugai gali susiburti kartu, o kaip tą šventę paįvairinti – kiekvieno fantazijos reikalas” – sakė direktorė Loreta Trainavičienė.

Į kviestą popietę susirinko gausus būrys įvairaus amžiaus žmonių, todėl netrūko kūrybinių dirbtuvių, užimtumo, dovanų, geros nuotaikos ir bendrystės jausmo. Išeidami projekto dalyviai su savimi išsinešė dalelę saulėto pavasario, kuriuo Velykų rytą dalinsis su artimaisiais.

Projektą „Alytaus miesto bendruomeniniai šeimos namai“ vykdo savivaldybės viešųjų pirkimų būdu atrinkti partneriai: VšĮ Alytaus miesto bendruomenės centras, VšĮ Asmenybės brandos centras, VšĮ „Devynios galybės“, VšĮ biuras „Pactum“, Vaiko ir mamos dienos centras „Kutis“.

Projektas įgyvendinamas Europos socialinio fondo lėšomis. Daugiau informacijos apie projektą ir veiklas www.ambc.lt

Rekvizitai

VšĮ Alytaus miesto bendruomenės centras
Adresas: Jaunimo g. 3,
LT-63348 Alytus.
Tel.: (8 315) 76 570;
El.p.: info@ambc.lt
Įstaigos kodas: 302709117

Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.