Paskaitų registracija 2019 RUGSĖJIS

Paskaita „MAMA IR TĖTIS KALBA TAIP PAT“
Lektorė – Vilma Juškienė
Data – 2019-09-26
Laikas – 17.30
Vieta: Alytaus miesto bendruomenės centras, Jaunimo g. 3, Alytus

APRAŠYMAS
Sutuoktinis manęs klauso ir girdi.
Arba kaip sutarti su sutuoktiniu dėl bendrų vaiko auklėjimo principų.
Stebuklingai gera, jauku, ramu, darnu, šviesu, miela ir šilta namuose kai mama ir tėtis apie tuos pačius dalykus kalba ta pačia kalba. Vis dar viskas stebuklinga kai mama ir tėtis šypsosi jei kuris iš jų prabyla apie kitus dalykus kita kalba.
Jei trumpai drūtai – vaikai klauso to, dėl ko bendrą nuomonę turi tėvai. O kai klauso vaikai – idealūs tampa namai. Atrodytų viskas elementaru.
Bet…
– Kada ir kodėl atsiranda požiūrio į tėvystę skirtumai?
– Kaip prasideda savotiškas tėvų „karas“?
– Skirtingų požiūrių apie vaikų auklėjimą atsiranda nuolat. Kaip juos suvienodinti? Kaip užtikrinti, kad tėvai nepasuktų visiškai skirtingais vaikų auklėjimo keliais?
– Kaip grįžti į bendrą vienos tiesos kelią kai jau kurį laiką einama į skirtingas puses?
– Ką daryti šiandien, kol dar negrįžta į bendrą kelią?
– Kaip reaguoti čia ir dabar jei visiškai nesutinki su partnerio veiksmais vaiko atžvilgiu?
– Kaip ramiai „sukalbėti“ sunkius pokalbius, kurių grįžtant į bendrą vaikų auklėjimo kelią bus daug?
– …
– …
Šis susitikimas apie tai, kaip kalbėtis ir būti, kad vienam kitą girdėti? Kaip būti kartu tokiu būdu, kuris leistų sutarti dėl bendro požiūrio į vaikų auklėjimą.
Iki susitikimo!
Seminare dalyvavusių tėvų atsiliepimai.
Asta: Seminaras buvo gyvas, kas labai smagu, tikri žmonės su tikromis istorijomis. Retai kada taip būna dažniausiai pasėdi pasiklausai ir namo su savo mintimis išeini, o čia išgirsti kitus ir net lengviau pasidaro, kad ne tu vienas pasimetęs ir ieškantis teisingo kelio šviesesnės ateities link 🙂

Loreta: Labai ačiū už pasidalintas mintis. Kai pasigilinau ir nuoširdziai sau atsakiau į užduotus klausimus, pamačiau nemažai dalykų kurių būtent aš nepadarau dėl savo antrosios pusės ir net dėl vaikų. Panašu, kad mano vyras taip pat kažką išgirdo, kas tikiuosi bus naudinga visai mūsų šeimynai 🙂

Gintarė: Ačiū, džiaugiuosi, kad atėjau ir išgirdau šią informaciją, nes iki tol nesusimąstydavau, kodėl yra taip kaip yra (ir pasirodo ne tik mano šeimoje).

APIE LEKTORĘ
Aš Vilma. Dukra. Žmona. Mama. Draugė. Darbuotoja… Man, kaip ir visiems, tenka suktis tarp daugybės visokių vaidmenų.
Darbe esu sertifikuota socialinio – emocinio intelekto ir asmenybės ugdymo trenerė, didžiausio tinklaraščio tėvams apie vaikus Lietuvoje – JieVaikai.lt – autorė.
Verslo konsultavimo srityje dirbu nuo 2004 m. Dirbau viename iš bankų kaip verslo klientų konsultantė, vėliau karjeros siekiau verslo konsultantų įmonėje, buvau atsakinga už organizacijų verslo plėtros, vystymo, eksporto didinimo planų sudarymą bei pagalbą juos įgyvendinant, vėliau tapauo šios įmonės pardavimo ir rinkodaros vadove.
Šiandien vedu seminarus įmonėms, suaugusiems ir jaunimui, teikiu individualias – asmenines konsultacijas, rašau straipsnius žurnalams, portalams ir tinklaraščiams, padedu žmonėms įsisąmoninti, kad kasdienis užsidegimas, džiaugsmas, ramybė ir darna nėra sudėtingai pasiekiami dalykai. Dažniausiai pakanka labai paprastų, visiems gerai žinomų, bet nepelnytai pamirštų dalykų. Mano vedamų užsiėmimų – mokymų programos akredituotos:
– The American Institute of Business Psychology;
– California Board of Behavioral Sciences;
– The International Coach Federation;
– The University of San Diego.
* * * * *
Paskaitų metu veiks vaikų nuo 3 iki 7 metų amžiaus priežiūros grupė Alytaus miesto bendruomenės centre Jaunimo g.3, Alytus. Juos užims Alytaus miesto bendruomeninių šeimos namų darbuotoja tel. nr. 8-657-74844.

Paskaitos nemokamos, finansuojamos iš Europos socialinio fondo. Projektas „Alytaus miesto bendruomeniniai šeimos namai“. Daugiau informacijos apie projektą ir veiklas www.ambc.lt

SVARBU!!!

ESFA atidžiai stebi projekto veiklas, todėl prieš veiklą pildomas projekto dalyvių sąrašas, anketa ir Jūsų nurodyta informacija anketoje turi atitikti asmens dokumente esančią informaciją.

Rekvizitai

VšĮ Alytaus miesto bendruomenės centras
Adresas: Jaunimo g. 3,
LT-63348 Alytus.
Tel.: (8 315) 76 570;
El.p.: info@ambc.lt
Įstaigos kodas: 302709117

Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.