KVIEČIAME TĖVUS Į NEMOKAMUS DAILĖS TERAPIJOS UŽSIĖMIMUS

Šiuo metu naujienų sraute galite pastebėti itin aktyviai plintančią idėją, kuri sako, jog gydytojai dažnu atveju vietoje vaistų žmonėms turėtų skirti receptus, kurie skatintų lankytis pas menų terapeutus ar muziejuose, galerijose. Menas ir kūrybinis procesas išjudina vidinį pasaulį bei fizinį kūną. Tad pats metas drąsiau priimti kūrybinio proceso galimybes ir jomis pasinaudoti tiek dėl emocinės, tiek dėl fizinės būsenos.

Dailės terapija – vieta, kurioje per kūrybą gali geriau pažinti save, priimti visus savo jausmus, pasidalinti savo viduje kylančiais klausimais, neramumais ar džiaugsmais. Ateik ir leisk sau būti savimi!

Ši suaugusiųjų grupė vyks vieną kartą per savaitę  (pirmadieniais).

Lektorė – Vaida Adomaitienė (dailės terapijos magistrė, LSMU ir VDA KF magistro studijų programos „Dailės terapija“ lektorė)

Svarbiausia – nereikia mokėti piešti.

Grupėje gali dalyvauti iki 10 žmonių

Pirmas susitikimas 2020 m. sausio 13 d.  17.00 – 19 val.

Vieta – Alytaus miesto bendruomenės centras, Jaunimo g.3, Alytus. II aukštas, mokymų erdvė.

Pageidaujantys dalyvauti mokymuose kviečiami registruotis iki 2020 m. sausio 8 d.

telefonu: Nr. 8-657-74844  arba elektroniniu paštu: alytausbsn@gmail.com

Užsiėmimai nemokami, finansuojami iš Europos socialinio fondo. Projektas „Alytaus miesto bendruomeniniai šeimos namai“. Daugiau informacijos apie projektą ir veiklas www.ambc.lt arba tel.nr. 8-657-74844

Susitikimas vyks be vaikučių, todėl užsiėmimo metu veiks vaikų nuo 3 iki 7 metų amžiaus priežiūros grupė Alytaus miesto bendruomenės centre Jaunimo g.3, Alytus. Juos užims Alytaus miesto bendruomeninių šeimos namų darbuotoja tel. nr. 8-657-74844.

 

Rekvizitai

VšĮ Alytaus miesto bendruomenės centras
Adresas: Jaunimo g. 3,
LT-63348 Alytus.
Tel.: (8 315) 76 570;
El.p.: info@ambc.lt
Įstaigos kodas: 302709117

Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.