Skip to main content

Alytaus neformaliojo švietimo centras „Tolerancija“ KVIEČIA

Alytaus neformaliojo švietimo centras „Tolerancija“ KVIEČIA į 2022 metų Neformaliojo suaugusiųjų švietimo programą „Lenkų kultūra ir kalbos pradžiamokslis“. Programa skirta Alytaus miesto gyventojams, Alytaus trečiojo universiteto klausytojams. Mokymasis nemokamas.   Užsiėmimų laikas: Pirmadienis – 10:00 iki 12:00 val. Trečiadienis – 10:00 iki 12:00 val.   Užsiėmimų vieta: Alytaus miesto bendruomenių centras, Jaunimo g. 3.   […]

Močiutės ir senelio diena Elko mieste

Ar galima žvarbią sausio dieną paminėti kitaip? Tikrai taip – švenčiant močiutės ir senelio dieną Elko mieste, Lenkijoje. Pasienio partnerių vykdomo projekto viena iš veiklų yra skirta gyventojų bendrystei stiprinti. Močiutės ir seneliai klausė vaikų paruošto vaidinimo, dainų ir šokių – tai buvo tarsi gydomoji terapija.

ĮGYVENDINTAS ŠEIMAI ARTIMOS APLINKOS SUKŪRIMO ALYTAUS MIESTE PROJEKTAS

2019 m liepos 29 d. Centrinė projektų valdymo agentūra su Alytaus miesto savivaldybės administracija pasirašė finansavimo ir administravimo sutartį, kuria projektui buvo skirtas finansavimas pagal 2014 2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „ Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.1.1-CPVA-V-427 „Institucinės globos pertvarka: investicijos į infrastruktūrą“.